Спікери

Михайло Рябоконь
Chief Innovation Officer, Noosphere
У сфері цифрової економіки з 2009 року. Розпочинав свою діяльність з посади менеджера з PPC та Affiliate-реклами британського холдингу. До 2012 року керував групою інтернет-проектів у Східній Європі, об’єднаних у структуру Maxima Group. У 2004 році захистив ступінь магістра військового та державного управління в Національній академії оборони України. Службу в ЗС закінчив у 2008 році на посаді заступника командира реактивного артилерійського полку, у званні підполковника. Обов’язки директора з інновацій Noosphere поєднує з участю у Наглядовій раді UVCA. Директор Чемпіонату світу з ракетомодельного спорту 2016 року, голова журі Vernadsky Challenge 2016
Артем Рафаелян
Партнер ГО "EasyBusiness"
Артем проходив інтернатуру у Київській міській державній адміністрації, має досвід роботи більше п'яти років у банківських установах, де займав посади аналітика та керівника напрямку андеррайтингу. У 2015 році працював радником міністра у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України. Зараз Артем є партнером громадської організації EasyBusiness, яка ставить собі за мету якнайскоріше провести реформи регуляторної системи України.
Валерій Шаров
Директор компанії ISD
ISD – одна з перших українських IT компаній України, що була заснована у 1993 році. ISD налічує понад 700 кваліфікованих спеціалістів, які створюють програмне забезпечення для: медичних, фінансових, навчальних закладів та систем управління бізнесом. Центри розробки компанії розташовані у Дніпропетровську, Львові, Запоріжжі та Бердянську. Компанія має близько 400 замовників у США, Європі, Африці, Австралії та Саудівській Аравії.
Андрій Галич
Директор компанії SVITLA SYSTEMS
Давид Кізірія
Радник Адміністрації Президента України
Роман Кравченко
Засновник лабораторії-акселератора IoT Hub та софтверної компанії LiveBoard
Володимир Дибенко
CEO маркетплейсу для Східно-Європейських розробників AOG.jobs
Володимир працює в IT індустрії з 2001 року - з тих самих пір, коли він почав розробляти свій перший стартап - ERP систему для сільськогосподарських підприємств. З 2003 року, Володимир працював в якості менеджера проектів в Da.Net.Ua, Jelv і Softline. Засновник аутсорсингової компанії WebKate з 2009 по 2015 рік. Грунтуючись на власному досвіді в аутсорсингу, розумінні потреб розробників і іноземних клієнтів, Володимир заснував компанію AOG, яку зараз активно розвиває. Член IТ Асоціації України. Співзасновник Черкаського IT-кластеру. Співзасновник Talent HUB Черкаси.
Андрій Ющенко
Виконавчий директор ISD
Олександр Витищенко
Старший менеджер з програмної інженерії в EPAM Systems
Олександр працює керівником E-Commerce підрозділу у EPAM-Києв, займається розвитком нового напрямку Digital Marketing. Має 12 річний досвід роботи у IT, включаючи напрямки Finance & Banking. Випускник НТУУ “КПІ”, факультет інформатики та обчислювальної техніки.
Тарас Вервега
Член правління SoftServe
Тарас Вервега є співзасновником та членом Ради директорів компанії SoftServe. Впродовж більше 20-ти років діяльність Тараса в компанії зосереджувалась на розвитку європейського та американського напрямку бізнесу, залученні нових клієнтів, збільшенні обсягів та рівня наданих послуг та ін. Відомий український бізнесмен та філантроп, Тарас активно підтримує розвиток ІТ-індустрії України. Він співпрацює з європейськими та американськими організаціями в напрямку промоції технологічного та інноваційного потенціалу України на світовому рівні.
Олександра Альхімович
Керуючий директор Luxoft Україна
Експерт у сферах операційного менеджменту, фінансів, управління персоналом на виробництві, дистрибуції, ІТ компаніях. Консультант з бізнес-планування та профорієнтації міжнародних учбових проектів.
Олександр Шарко
Операційний директор Archer Software
Костянтин Лежнін
Заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group
У 1996 році закінчив Російську Економічну Академію імені Г. В. Плеханова. Кандидат економічних наук за спеціальністю «Фінанси і кредит» (2001 р.). З 2001 по 2007 рр. працював в PriceWaterhouse Coopers. C 2007 по 2009 рр. відповідав за роздрібний бізнес (ризик-менеджмент, операційний і проектна діяльність) в Альфа-банку (Росія). З 2009 року - заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group по операційній діяльності. З 2011 року - ЗПП з питань роздрібного бізнесу.
Дмитро Овчаренко
Керуючий партнер SBT Systems Ukraine, Віце-президент Асоціації з правових питань
Почав свою кар'єру ІТ адвоката з позиції керівника юрслужби в одній з найбільших у Східній Європі публічних ІТ компаній Luxoft, акції якої торгуються на біржі у Нью-Йорку. З 2013 року Дмитро очолив консалтингову компанію SBT Systems Ukraine, яка є BPO (бізнес-процес аутсорсинг) провайдером для ІТ компаній в Україні і надає юридичні, фінансові, бухгалтерські, рекрутингові, візові та інші операційні рішення повного циклу, щоб клієнти змогли сфокусуватися тільки на своєму профільному бізнесі. У 2014 році навчався в університеті Женеви за програмою "Інтернет-право", у 2015-2016 рр навчається в університеті Каліфорнії за спеціальною програмою "Technology & Law", яка визнана №1 в США для ІТ індустрії. Кандидат юридичних наук (2014). Радник Голови Держслужби України з інтелектуальної власності (2015).
Віктор Левандовський
Генеральний директор Internetdevels
InternetDevels заснували у листопаді 2007 року. З того часу компанія виросла і тепер включає 85 професіоналів, а портфоліо нараховує 331 виконаний проект. Зараз InternetDevels — це компанія з аутсорс веб розробки, яка успішно справляється з великими об’ємами робіт, тримаючи марку найкращої якості послуг за розумну ціну, а також компанія щедро ділиться знаннями та досвідом у Drupal розробці організовуючи такі заходи як Lviv Euro Drupal Camp, IT Cafe Lutsk, DrupalTour та інші. Віднедавна компанія також займається веб розробкою на Symfony. Головний офіс компанії знаходиться в Луцьку. В 2014 році був відкритий офіс у Львові.
Стоян Боєв
Генеральний директор ICB-INTERCONSULT BULGARIA та заступник голови болгарської BAIT
Стоян Боєв має більш ніж 25-річний професійний досвід роботи у галузі управління бізнесом та інформаційних технологій. Стоян Боєв завершив своє вивчення механічного інженірингу у Софійському технічному університеті. Як додаток до його обов'язків генерального директора ICB-Interconsult Bulgari, Стоян Боєв є членом уравління Асоціації інформаційних технології Болгарії (BAIT).
Олександр Риженко
Голова Агенства з питань електронного урядування
Агенство є центральним органом виконавчої влади, який відповідає за розвиток ІТ галузі в Україні, створює відповідні плани, обробляє та погоджує проекти нормативних документів щодо розвитку галузі. 4 червня 2014 року Кабмін прийняв постанову про реорганізацію Державного агенства з питань науки, інновацій та інформатизації у Державну службу з питань електронного урядування. На посаду голови Державного агенства з питань електронного урядування призначений розпорядженням Кабіміну від 6 серпня 2014 №690-р. У квітні-липні 2014 р працював у Мінрегіонбуді начальником управління інформаційних технологій та електронного урядування. З 2006 - 2014 рр. працював у Вінницькій міськраді, на позиціях керівника відділу комп'ютерного та технічного забезпечення апарату, начальника управління комп'ютеризації та телекомунікацій, директора департаменту інформаційних технологій Вінницької міськради.
Ларс Нільсен
Співзасновник та керівник корпорації Sitecore
Ларс має понад 20 років досвіду роботи зі стратегіями, стратегічними інноваціями, ринковим позиціонуванням, продажами, розвитком бренду, поглинанням компаній та інвестиціями. Як винахідник, він володіє патентом на методи і апаратуру для забезпечення електронних даних та метод для побудови та управління веб-сайтом. Крім того, він є консультантом nemlig.com, одного з найбільших онлайн-супермаркетів Денмарку, і для SPORT-MASTER, найбільшого продавця спортивних товарів Данії.
Віктор Валєєв
Директор Асоціації "ІТ України"
Віктор Валєєв з відзнакою закінчив факультет прикладної математики НТУУ "КПІ". На громадській ниві працює з 2008 року: на посаді позаштатного радника президента Українського національного комітету міжнародної торгової палати. У 2010 році призначений віце-президентом міжнародної торгової палати, а в 2012 р - першим віце-президентом і керівником апарату. Був членом Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України. Радник Міністра освіти та науки України (2014).
Кужман Олег
Перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації
"Магістр державного управління" Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Української Академії державного управління при Президентові України. Олег Кужман має понад 22 річний досвід роботи у державному секторі. З 2007 року активно працює з питаннями підприємництва, інфраструктури та економічного розвитку Дніпропетровської області.